chata děvín orlické hory

chata Děvín Orlické Hory

Horská chata Děvín se nachází na krásném klidném místě, v Chráněné krajinné oblasti Orlické hory.

Zdobnice č.p. 26

Telefon: +420 777656833, 607535961   E-mail: devin-zdobnice@email.cz

Návštěvní kniha

Benešovi

Chata Děvín je opravdu nádherná . Přístup paní majitelky je nadstandardní ! Ochota vstřícný přístup a skvělá komunikace je až překvapivá . Zažila jsem tam tento víkend nejúžasnější narozeniny a to i díky paní majitelce která s mým partnerem držela basu :D . A musím vyzdvihnout lidskost majitelky . Po opuštění chaty se nám porouchalo auto a bez váhání nám nabídla chatu k dispozici než dorazí odtah ať s dětmi nesedíme někde u silnice . Určitě se rádi budeme vracet ! Ještě jednou moc děkuji za úžasný zážitek :)

Ludmila

Jezdíme na chatu již několik let a vždy jsme byli velmi spokojeni. Poloha je úžasná, nikdy nás nezklamala sněhová nadílka. Umístění chaty u sjezdovek je taky skvělé.

Miroslav

Krasna chata na skvelem miste. Jezdime sem radu let a vzdy se radi vracime. Rozhodne vsem doporucuji. Majitele jsou skveli a ochotni lide. Jednoznacne maximalni spokojenost.

Martina

Na Děvíně jsme byli poprvé a naprosto spokojeni. S majiteli jsme již měli předchozí skvělé zkušenosti z dalších jejich chat a opět vše v naprostém pořádku. Chata Děvín nás mile překvapila dostatkem prostoru pro všechny i velkou kuchyni. Dostupnost k lyžařskému vleku skvělá. Doporučuji všem.

18-20.11.2022 Eva a Mário

Naprostá spokojenost. Chata předčila naše očekávání. Na chatě jsme byli pouze víkend a víme že to byla chyba. Příště minimálně na týden:-) Bylo nás tam 24 + pes a všichni jsme měli dostatek prostoru i soukromí. Chata je vybavená vším co potřebujete všude čisto a nechybí ani výčepní zařízení a sauna. Okolí orlických hor je krásné. Takže k naprosté spokojenosti nic nechybělo. Majitelé absolutně skvělí lidé suprová domluva už od prvopočátku. Ochotní a přátelští. Zajisté jsem nebyli naposledy a už teď se těšíme hned po Novém roce. Děkujeme.

Jindra

Chalupa předčila naše očekávání. Prostorné pokoje velká společná místnost všude teplo. Paní majitelka velmi příjemná a úžasná komunikace. Vřele doporučuji pro větší skupinu přátel a abych nezapomněl ORLICKÉ HORY prostě paráda.

Beata

S přáteli jsme strávili na chatě Děvín víkend(bylo nás 23). Chata byla velká a každý měl prostor a i svoje soukromí. Vybavení chaty taky fajn. Byli jsme naprosto spokojeni a všem doporučujeme. Majitelé byli velice ochotní a milí :) Určitě se sem vrátíme. Děkujeme

Mira B.

Chata Děvín je úžasná vracíme se sem už několik let a naší partě vyhovuje a vždy sem rádi vracíme. Majitelé jsou velmi milý a ochotní. Už jsme si rezervovali další pobyt a to hovoří samo o sobě. Ještě jednou mooc děkujeme a těšíme se MVO Lednice -Nejdek

Únor 2017 - Oboráci

Dobrý den na této chatě jsme byli letos poprvé a naše zkušenost s tímto objektem je velmi pozitivní. Velice seriozní jednání s majiteli chaty a super lyžování jak ve ski Zdobnice tak i v nedalekých Říčkách. Co se týče vybavenosti chaty tak ta je plně dostačující super sauna a kulečník prostě paráda. Příští rok se sem určitě vrátíme.

Ali - období pobytu: léto 2016

Letní dovolenou na chalupě Děvín jsme si perfektně užili. Předem jsme byli paní majitelkou o všem detailně informováni a další komunikace byla také na výbornou. Zdobnice je skvělé místo k odpočinku a chata poskytuje perfektní zázemí s bazénem saunou stolním tenisem venkovním posezením společnou kuchyní... Za naši skupinu 25 osob píšu velkou pochvalu.

Luboš Vácha Zima 2016

I naše skupina čítající 21 osob a dva kojence patří ke spokojeným návštěvníkům Chaty Děvín. Poloha chaty je jasná volba pro zimní lyžovačku ve Zdobnici. Přístup majitelů je profesionální a vstřícný od rezervace ubytování přes všetečné dotazy až po odjezd a vracení se pro zapomenuté lyže a lyžáky. Všichni členové naší výpravy byli s ubytováním vybavením chaty a servisem spokojeni. Bez problémů funguje i dodávání objednaného pečiva.

Kateřina - období pobytu: podzim 2015

Na chatě Děvín jsme s přáteli strávili prodloužený listopadový víkend. Chata je výborně dostupná přímo u cesty a je u ní i dostatečně velké parkoviště. Pobyt jsme si velmi užili i přes to že počasí nám příliš nepřálo. V chatě bylo teploučko a společenská místnost je dostatečně velká takže jsme se dokázali zabavit přispěl k tomu i kulečníkový stůl a fotbálek. Jakožto skupina rodin s malými dětmi jsme zejména ocenili množství jednotlivých pokojů a sociálního zařízení. Paní majitelka je velmi milá a vstřícná tudíž věřím že do Orlických hor ještě někdy zavítáme.

Žanet F. Vánoce 2015 (23.- 26.12.).

Na chatě Děvín jsme strávili Vánoce 2015 (23.- 26.12.). Jelikož byla naše skupina složená z 19 lidí 3 malých dětí do tří let a pěti psů byly požadavky na pobyt pro spokojenost všech členů poměrně vysoké. Velikost a vybavení chalupy naše očekávání maximálně naplnila. Všichni měli zajištěné soukromí a zároveň jsme měli dostatečně velký prostor pro setkávání se ve společenské místnosti. V chatě bylo po celou dobu teplo. Některé pokojíky jsou sice menší za to útulné. Trochu mi pro děti chyběla vana ale to považuji za maličkost která hodnocení pobytu nijak nesnižuje. Přestože je chata umístěná u silnice její nízká frekventovanost zaručovala klid a bezpečí pro psy i děti. Komunikace s majiteli byla naprosto bezproblémová vše potřebné pro nás bylo připravené. Tyto Vánoce jsme spolu trávili již patnáctý rok a troufám si říci že i díky zázemí které nám Chata Děvín poskytovala byly jedny z nejvyvedenějších.

Josef Kovalčik červen 2015

Na chatě Děvín jsme strávily víkend oslavou narozenin. Paní majitelka se svým mužem jsou velice příjemní a ochotní lidé. Co se týče chaty tak je perfektně vybavená kulečník šipky a co je velmi důležité chlazení na pivo. Pokoje a toalety jsou čisté. Venku je trampolína houpačka bazén což je perfektní pro děti aby se nenudily a nerušily dospělé při pití piva a relaxaci pod stromy ve stínu pražícího se slunce. Jedno musím ještě vyzdvihnout chata je na konci vesnice a dostatečně daleko od jiných chat což dává prostor pro vytrvalce jenž vydrží zpívat do brzkých ranních hodin bez rušení sousedů kteří neholdují vašemu stylu zpěvu. V každém případě mohu tuto chatu každému doporučit.

Podzim 2014 - Alena

Na chatu Děvín jsme přijeli mimo sezónu trochu slavit a trochu za turistikou. Velmi milá byla paní majitelka se kterou se dalo na všem domluvit. Okolí je naprosto ideální na výlety a to třeba i s kočárkem. Chata jako taková je také fajn i pro malé děti protože si mají ve společenské místnosti kde hrát. Je zde dostatek prostoru a nemusí se batolit jenom pod stolem. Pokoje poskytují dost soukromí pro jednotlivé rodiny. Jako větší skupina jsme velmi ocenili myčku na nádobí a dobře vybavenou kuchyni

Léto 29.6. - 5.7. 2014 - Cecilie

Chatu Děvín jsme si vybrali pro letní soustředění chrámového pěveckého sboru. Pro naši věkově nesourodou skupinu 25 osob to bylo ideální prostředí. Každý měl soukromí a přece jsme byli spolu. Jelikož naší hlavní náplní pobytu nebyly výlety ocenili jsme především vybavení chaty uvnitř a v nejbližším okolí. Kulečník trampolína (a pípa) byly v neustálé permanenci. Kromě milého a vstřícného jednání majitelů bychom především vyzdvihnout denní dovoz pekárenského zboží až k chatě!

3.-10.8.2014 Luděk Báchor

Na Děvíně jsme byli uz třetí rok v řadě (Chlapalucha) a jsme vždy spokojeni. Paní majitelka je velice milá a ochotná žádný problém. Jezdíme ve větší skupině vždy 7 - 8 dospělých osob a cca 12 dětí. Největší výhodou chaty Děvín je prostor - každá rodina má své soukromí jídelna je dostatečně velká taktéž kuchyň vybavení je dostačující nikdo se s nikým netlačí atd.. Fotbálek a kulečník byla super zábava jak pro děti tak pro dospělé. Prostor kolem chaty je přímo optimalní pro děcka .

velikonoce 2014 - Petra Kolářová

S pobytem na chatě Děvín jsme byli velmi spokojeni. Majitelka byla velice vstřícná komunikace probíhala na jedničku. Bylo nás 6 rodin s malými dětmi okolí chalupy (ohniště krb posezení kolotoč houpačky.. ) bylo pro nás přímo skvělé. Dostatek parkovacích míst. Na tenčí matrace si člověk po 2 dnech zvyknul: )). Podotýkám jen maličkou chybičku: při večerním koupání kdy tekly všechny 4 sprchy zaráz kolísala teplota vody - pro děti problém... Ale chatu všem vřele doporučuji!

Zima 2. - 9.3.2014 - Jan Kimla

Moc fajn chalupa na výborném místě. Vybavení odpovídající . Využili jsme v létě i v zimě můžeme než doporučit. A přijedeme znovu :-)

23.2-2.3 2014 - Petra Kudrnová

Jelikož na chatě Děvíně jsme byli už po 3.Bylo to tam super i když sníh byl technický tak jsme si krásně zalyžovali. Už se těšíme na příští hory.: )

Unor 2014 - Iveta

Horskou chatu Děvín která se nachází na velmi pěkném místě mohu jedině doporučit. Komunikace s provozovateli byla 100%. Vybavení chaty dostačující.

Podzim 2013

S kolegy jsme se vydali na prodloužený víkend a chalupa Děvín nám přispěla ke skvělým zážitkům. Ubytování je opravdu prostorné a v tolika lidech (21) jsou super 4 sprchy. Chalupa je moderní a vybavení dostačující. Fotbálek a kulečník se taky hodili:) Poloha je fajn. Vyrazili jsme na Deštnou a udělali si krásný okruh. K chalupě nemám výhrady určitě bych se sem vrátila!!! Vyzdvihuji především komunikaci s majiteli - oba byli moc příjemní a ochotní:)

4/8-11/8 2013

Byly jsme na chalupe po druhe letos skupina 6 otcu a 11 deti (Chlapalucha). Opet se nam tam moc libilo. Chalupa je idealni pro tak velkou skupinu a vyuzili jsme jak vnitrni prostory (vcetne fotbalek) tak velkou zahradu kde detska mohli blbnout cely den. K tomu je samozrejme moznost jezdit na vylety coz jsme taky delali (lanovy centrum sjezd tříkolek po sjezdovce kozi farma bazen). Majitele nam vyhovovaly 100% a komunikace s nima byla opet vyborna. Myslim ze vsichni mame dalsi vzpominky

léto - 14.-20.7.2013 - Rodinné centrum Litomyšl

Na chalupě se nám moc líbilo. Byla jsem skupina osmi rodin s dětmi ve věku od 1 roku do 10 let. Vybavení v kuchyni bylo plně dostačující pro společné vaření i stravování. Vnitřní prostory v přízemí byly výborné k společným akcím a večernímu programu i posezení. Pokoje v patře byly prostorné čisté pěkně vybavené. Dolní a horní prostory bylo možné uzavřít a tím zvukově oddělit zároveň pocitově jsme byli dětem na blízku a na dosah. Ve sprchách i při velkém počtu lidí tekla celodenně teplá voda.

Léto 28.7-4.8.2013 - Pánská jízda se závazky

Chalupa super. Ubytování skvělé. Sportovní vyžití pro děti i dospělé na chalupě parádní. WC dostatek. Okolí nádherné. Majitelé příjemní. Doporučuji všem. Milan

Zima 2013 - Lucie

Ubytovani na chalupe Devin muzu jen doporucit. Prostorna chalupa plne vybavena. Deti tam měli dostatecny prostor pro hrani. Idealni poloha z chalupy na lyzich primo na sjezdovku. Perfektni! Uz jsme si udelali rezervaci na další rok :-)

léto 30.6.-7.7.2013 - Dollinger Pavel

Děkujeme majiteli objektu za skvělý týdenní pobyt. Jsme parta starších přátel kteří dříve jezdili od mládí na vodu a ted když jsme zestárli hledáme si objekty v horách. Jezdí nás vždy ke dvaceti osob tak můžeme porovnávat. Vřelé a přátelské přivítání supr počasí krásná příroda a skvělé ubytování. Rádi se někdy vrátíme.

léto 7 - 14.7. 2012 - Míra

Krásné prostředí v Orlických horách vše v naprostém pořádku komunikace s majiteli perfektní. Byli jsme zde 3 rodiny s dětmi a všem se zde moc líbilo. Přes den výlety po okolí nebo koupání v bazénu večer šipky nebo kulečník. V létě je zde moc hezky myslím že i zima je tady nádherná. Doporučuji všem

Červenec 2011 - Jirka

Krásné prostředí vybavená chata a výborná komunikace a ochota majitelů. Ještě jednou díky za zpříjemnění každoročního složitého hledání pro velkou těžce uspokojitelnou skupinu lidí. Děkujeme :-)

zima - konec ledna - Michaela

Na chatě Děvín jsme byli moc spokojeni. Chata má ideální polohu pro lyžování. Na chatě jsme byli s malými dětmi a opravdu si to užily v chatě bylo teplo čisto a veliký prostor na hraní. Již nyní máme rezervaci na příští rok. Vřele doporučuji.

léto červenec 2011 - Milda

V Orlických horách jsme byli loni v létě a horská chata Děvín nás přímo nadchla super okolí skvělej přístup majitelů kulturní vyžití v chatě při špatném počasí bylo také super (kulečník šipky atd... ) Bylo nás tam celkem cca 30 a chata nápor zvládla. Ostatním zájemcům můžu jen doporučit p. s. za tu parádu skvělá cena Díky Šárko a Aleši za skvělou dovolenou

4.2.-12.2.2012 - PLEVAČOVI A SPOL.

NAPROSTO SUPERV CHALUPĚ DO LYŽÁKŮ A PŘED DO LYŽÍ A HURÁ NA SVAH.Z OKNA KUCHYNĚ ZKONTROLUJETE PUBESCENTY NA PROTĚJŠÍ ČERVENÉ SJEZDOVCE. KOMUNIKACE S MAJITELI JE ZCELA BEZPROBLÉMOVÁKDYŽ NÁM ZAMRZLO AUTOPORADILI A DALI KONTAKT NA NEJBLIŽŠÍ SERVIS.K CHALOUPCE BEZ PROBLÉMŮ PŘIJEDETE AUTYMÍSTA NA PARKOVÁNÍ JE DOSTATEK.CHALUPA JE PROSTORNÁINTERIÉR ZREKONSTRUOVANÝ.IDEÁLNÍ PRO SKUPINU PŘÁTEL SE ZACHOVÁNÍM SOUKROMÍ JEDNOTLIVÝCH RODIN.ŠIPKYKULEČNÍK A FOTBÁLEK TAKÉ PŘIJDE VHOD. CENY JSOU VELMI PŘIJATELNÉ

26.2.- 4.3.2012 - mateska

Jedním slovem velká spokojenost proto se na chatu Děvín také v lednu 2013 vrátíme a už teď se těšíme. Majitelé objektu jsou velmi příjemní vstřícní a komunikace s nimi byla naprosto bezproblémová. Co se týká chaty: dostupnost byla v pohodě i při velkém množství sněhu bylo dostatek parkovacích míst hned u chaty poloha chaty pro lyžování je úplně super a výhled z ní je úžasný /pokud tedy zrovna nebyla mlha hustá tak že by se dala krájet :-)/. Ubytování je ve všech ohledech naprosto dostačující.

Vložit příspěvek